Skip to content

Новини

Най-добрите новини в България

СТАТИЯТА Е ОТДОЛУ: Извиняваме се за първия коментар. Някои новини не могат да бъдат изцяло публикувани в социалните мрежи. Съобщението за бисквитките е задължително съгласно нов регламент на ЕС. Ние НЕ събираме лични данни, а рекламите ни помагат да се издържаме, защото сме независими. Благодарим за разбирането и се извиняваме за неудобството.

Primary Menu
  • Privacy Policy
  • ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ОБЩИ ПРАВИЛА ЗА ПОЛЗВАНЕ
  • Home
  • Новини
  • Зверски студ ли? Истинската зима тепърва предстои! Сняг, дъжд и вятър ни връхлитат
  • Новини

Зверски студ ли? Истинската зима тепърва предстои! Сняг, дъжд и вятър ни връхлитат

Иван Димитров Пешев ноември 20, 2023
zxogkdsfhkfkhfghfghfgh.png

През нощта облачността над цялата страна ще намалее до предимно ясно, съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ). Ще духа умерен, в Източна България все още временно силен вятър от запад-северозапад. Минималните температури ще бъдат от минус 1° до 4°, в София – около 0°.

Утре ще е предимно слънчево. От запад-северозапад облачността временно ще се увеличи и на отделни места в планинските райони на Западна България ще превали слаб дъжд. Ще духа умерен северозападен вятър. Почти тихо ще е в Югозападна България. Максималните температури ще бъдат между 11° и 16°, малко по-ниски в Североизточна България; в София – около 11°.

По Черноморието ще е предимно слънчево и все още ветровито. Ще продължи да духа умерен север-северозападен вятър, който до края на деня ще отслабне. Максималните температури ще бъдат между 10° и 12°. Температурата на морската вода е 10°-15°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

Над планините облачността ще е променлива и на места в западните масиви ще превали слаб сняг. Ще духа бурен северозападен вятър, който постепенно ще отслабва. Максимална температура на височина 1200 метра около 6°, на 2000 метра – около минус 1°.

През нощта срещу вторник вятърът чувствително ще отслабне, а сутринта ще започне да сменя посоката си – от юг-югозапад; ще бъде слаб до умерен, в Източна България – предимно умерен. Облачността над Западна и Централна България ще е значителна, над Югоизточна – разкъсана.

След обяд от северозапад ще започнат валежи от дъжд. В сряда вятърът отново ще смени посоката си, в Източна България ще е североизточен, в Западна – от север-северозапад. Ще нахлува сравнително по-студен въздух. Ще бъде облачно, с валежи на много места в страната, повишава се вероятността в отделни райони да са значителни по количество.

Не изпускай тези невероятно изгодни оферти:

Continue Reading

Continue Reading

Previous: Коя е възрастта, до която жената има нужда от мъж до себе си
Next: Тази молитва затваря болестите и нещастията зад 7 ключалки! (запазете я, защото помага)

Последни публикации

  • Влязох в ресторант, за да изям остатъците, оставени от други… защото умирах от глад.
  • Двама полицаи стояха в хола ни, докато Виктория ридаеше истерично и сочеше към мен с треперещ пръст.
  • Слухът започна от една обикновена прегръдка.
  • Всичко започна с дъжд, който сякаш имаше лична причина да ме преследва.
  • След погребението на младата съпруга на криминалния бос гробището опустя така рязко, сякаш някой дръпна завесата на света. Скъпите автомобили изчезнаха един по един. Охраната се разтвори в мрака като черни сенки. Роднините си тръгнаха, без да се обръщат, а гостите, които не познаваха никого, се качиха в колите си и отнесоха със себе си шепота и страха.
  • Гласът беше женски, премерен, сякаш тази реплика отдавна е отрепетирана и чака точния миг да се изрече.
  • След дълга и изтощителна работна смяна исках единствено уюта на дома. Мислех само за топъл душ, тишина и легло, в което да се разпадна на спокойствие. Но още щом поставих ключа в ключалката, нещо ме дръпна обратно в реалността.
  • Загубих бебето си в тридесет и втората седмица и се прибрах от болницата с празни ръце.
  • Сутринта пак ме събуди болката. Не беше остра, а упорита, сякаш някой ме дърпаше обратно към леглото, към старостта, към онова „няма смисъл“, което се промъква тихо, когато човек остане сам твърде дълго.
  • Аз съм на двадесет и шест, а съпругът ми Владо е на двадесет и седем. Женени сме от две години, а преди четири месеца се преместихме в къщата, която трябваше да бъде нашата мечта.
  • Бях още в униформа, лепнеща по гърба ми, а болката в крака ми се опитваше да изяде мислите ми една по една.
  • Ключът изстина в дланта ми още преди да го пъхна в ключалката. Металът сякаш помнеше чужди пръсти, чужда бързина, чужда вина.
  • Поех дълбоко въздух, пръстите ми трепереха над екрана на телефона. Това беше последният шанс, който им давах.
  • Пискливият звук на сърдечния монитор беше единственото, което не ме лъжеше.
  • Миналия месец татко ми каза, че е променил напълно завещанието си, така че всичко да отиде при нея. Той го каза нежно, добавяйки: „Трябва да се грижим за Лив.“ Но леката усмивка, която тя ми хвърли, ми остана в ума.
За реклама и още въпроси свързани с ПР се свържете с нас на e-mail: [email protected] Екипът е готов да съдейства при нужда.

Последни публикации

  • Влязох в ресторант, за да изям остатъците, оставени от други… защото умирах от глад.
  • Двама полицаи стояха в хола ни, докато Виктория ридаеше истерично и сочеше към мен с треперещ пръст.
  • Слухът започна от една обикновена прегръдка.
  • Всичко започна с дъжд, който сякаш имаше лична причина да ме преследва.
  • След погребението на младата съпруга на криминалния бос гробището опустя така рязко, сякаш някой дръпна завесата на света. Скъпите автомобили изчезнаха един по един. Охраната се разтвори в мрака като черни сенки. Роднините си тръгнаха, без да се обръщат, а гостите, които не познаваха никого, се качиха в колите си и отнесоха със себе си шепота и страха.
Copyright © All rights reserved. | MoreNews by AF themes.