Skip to content

Новини

Най-добрите новини в България

СТАТИЯТА Е ОТДОЛУ: Извиняваме се за първия коментар. Някои новини не могат да бъдат изцяло публикувани в социалните мрежи. Съобщението за бисквитките е задължително съгласно нов регламент на ЕС. Ние НЕ събираме лични данни, а рекламите ни помагат да се издържаме, защото сме независими. Благодарим за разбирането и се извиняваме за неудобството.

Primary Menu
  • Privacy Policy
  • ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ОБЩИ ПРАВИЛА ЗА ПОЛЗВАНЕ
  • Home
  • Новини
  • Делян Добрев с ексклузивна новина! Бойко Борисов може да предложи него за
  • Новини

Делян Добрев с ексклузивна новина! Бойко Борисов може да предложи него за

Иван Димитров Пешев ноември 13, 2022
baoraisroasoaossa.png

Очакваме да има общо 5 предложения за компенсации за горивата. Бих подкрепил всяко едно. Възможно е да съм сред предложените министри на ГЕРБ. Това коментира Делян Добрев от ГЕРБ.

По думите му ПП увеличи пенсиите само на 1/3 от хората. „Дори в тази политика те се провалиха. Управлението им беше пропито с корупция и корупционни сделки за газ, купуван без търг.

Защо купуваха 30% по-скъп газ от посредници без търг? Защо служебният кбинет веднага направи търг и закупи газ с 60 евро отстъпка. 114 млн. евро на месец по-малко. ПП правят схеми за милиарди.

За 8 месеца над 5 млрд. – 1 от газа, 1 от външния дълг, 3,5 млрд. от горивата“, обясни Добрев.

Не изпускай тези оферти:

Според него добро впечатление прави, че президентът се е поинтересувал от икономическата програма на ГЕРБ.

„На която и партия да се връчи третият мандат, тя трябва да е достатъчно гъвкава, за да се стигне до компромис. Няма да поставяме условия министър-председателят да е от ГЕРБ“, посочи Добрев


Още политика:

Развитието на политическата ситуация през идния месец ще покаже на кого ще бъде даден трети мандат за съставяне на кабинет. Борисов обаче иска да е сигурен, че ГЕРБ няма да бъде обвиняван за предсрочни избори, разкри в интервю за НоваНюз политологът Димитър Ганев от „Тренд“.

Според него позициите на „Български възход“ са спорни. „Ако се оформят контури на коалиция между проатлантически партии, например ГЕРБ, ДБ И ПП, тогава президентът няма да има избор да не даде мандат на партията на Христо Иванов, за да се състави редовен кабинет.

Ако се отива към друг вариант на коалиция, би могло да е „Български възход“. Пресилено е да се говори за възможно разцепление в ПП въпреки разнобоя в мненията.

Единният блок около предната коалиция вече никак не е така единен“, коментира той. И допълни, че Нинова вижда, че ПП влиза в лявото пространство със социална риторика.

Политологът смята, че е възможно ПП да акумулира вот от БСП и ДБ. „Българският избирател на предсрочния вот ще си задава въпроса „Кой ни доведе дотук, кой е виновен“? Особено при положение, че народът иска редовен кабинет. Тези с ясно очертани червени линии ще имат пасив. Сядането на масата с ГЕРБ показва, че ПП искат да има парламент и това за тях не е червена линия“, подчерта Ганев.

По думите му на „Български възход“ ще им е трудно да съставят кабинет. „Вероятно е да мине около месец докато се стигне до третия мандат. Ако се сформира коалиция, няма да бъде обичайната. По-скоро ще бъде с експертен характер, с конкретен хоризонт и програма“, предположи политологът.

Не изпускай тези невероятно изгодни оферти:

Continue Reading

Continue Reading

Previous: Близък на бащата на изчезналия Сашко изброи 4 ключови факта за детето и пусна актуални
Next: Ужасяваща събота за Стефан Янев! Но този път сам си е виновен, не може да направи това

Последни публикации

  • Стоях в съдебната зала и се борех със сълзите, докато адвокатката на бившия ми съпруг говореше с увереност, която режеше като нож.
  • Той беше там, на колене пред този гроб, в тишина, каквато само гробищата могат да наложат. Белите цветя, които държеше в ръцете си, леко трепереха.
  • Студеният сутрешен въздух режеше гърлото му, сякаш го наказваше за всяка секунда, в която е мечтал за този миг. Капитан Даниел слезе от автобуса с тежка чанта на рамо и поглед, който още търсеше пустинните хоризонти, макар че пред него имаше само познатата улица и познатата ограда.
  • Марко задържа дъха си, сякаш въздухът в стаята изведнъж се беше превърнал в тежка, мокра кърпа, притисната към лицето му. Пръстите му застинаха върху мишката. Екранът светеше с онзи безстрастен, хладен блясък, който обикновено не означава нищо, но тази нощ означаваше всичко.
  • Седях на ръба на ваната и стисках кърпа в ръце така, сякаш тя можеше да спре не само теча, а и онова, което се надигаше в гърдите ми. Водата беше спряла, но шумът в главата ми не искаше да млъкне.
  • Стоях и слушах как вятърът се промъкваше между дърветата като шепот. Вътре в мен се разливаше настойчиво срам, а мислите ми се блъскаха една в друга, сякаш търсеха изход. Повтарях си тихо: Обещание е обещание. Но колкото повече го повтарях, толкова по-ясно разбирах, че обещанията не са само думи. Те са въжета, с които се държим над пропастта.
  • Не разбрах веднага какво означава това. А може би просто не исках да разбера.
  • Тя си мислеше, че ще прекара последните си дни в дом за възрастни хора… но това, което откри, когато отвори очи, я остави без думи. 😶
  • В църквата беше тихо, но не онова спокойствие, което лекува, а тишина, която тежи върху раменете и кара хората да преглъщат сълзите си на сухо.
  • Когато майка ми почина, тя ми остави къщата край езерото. Това място беше свято. Не живеех в нея и не я давах под наем. Просто я поддържах чиста, посещавах я по няколко пъти в годината и я оставях точно така, както тя я беше оставила.
  • Аугусто не помръдваше. В ръцете му тежеше не кутийката, а гледката. Алесандра, която у дома се смееше тихо и говореше с нежност, сега стоеше като чужд човек, с поглед, в който нямаше и следа от милост.
  • Баща ми си отиде в четвъртък следобед, тихо, сякаш вече нямаше сили да се бори. Сърдечната му недостатъчност го беше пречупвала бавно, ден след ден, докато накрая болката престана да прилича на болест и започна да прилича на присъда. Стоях до леглото му и стисках ръката му толкова силно, че кокалчетата ми изтръпнаха, а той ми се усмихна някак виновно, сякаш си тръгваше нарочно.
  • Станах толкова рязко, че столът изстърга по мрамора като предупреждение. Усмивките наоколо увиснаха, като че ли някой дръпна завеса пред лицата им. Паула още държеше микрофона, а Ричард се наслаждаваше на собствената си шега с самодоволството на човек, който вярва, че светът е неговата лична сцена.
  • „Съгласна съм…“ прошепна Олга, сякаш поверяваше думите си на въздуха, който се плъзгаше по кожата ѝ като обещание.
  • Денят на моята сватба трябваше да бъде най-красивият в живота ми. Момент на чисто щастие, толкова дълго чакан, толкова старателно подготвян, че си бях позволила да повярвам в една проста, примамлива мисъл. Че този път всичко ще бъде спокойно. Че няма да има изненади. Че миналото няма да надникне през рамото ми точно когато се опитвам да си кажа „животът започва оттук“.
За реклама и още въпроси свързани с ПР се свържете с нас на e-mail: [email protected] Екипът е готов да съдейства при нужда.

Последни публикации

  • Стоях в съдебната зала и се борех със сълзите, докато адвокатката на бившия ми съпруг говореше с увереност, която режеше като нож.
  • Той беше там, на колене пред този гроб, в тишина, каквато само гробищата могат да наложат. Белите цветя, които държеше в ръцете си, леко трепереха.
  • Студеният сутрешен въздух режеше гърлото му, сякаш го наказваше за всяка секунда, в която е мечтал за този миг. Капитан Даниел слезе от автобуса с тежка чанта на рамо и поглед, който още търсеше пустинните хоризонти, макар че пред него имаше само познатата улица и познатата ограда.
  • Марко задържа дъха си, сякаш въздухът в стаята изведнъж се беше превърнал в тежка, мокра кърпа, притисната към лицето му. Пръстите му застинаха върху мишката. Екранът светеше с онзи безстрастен, хладен блясък, който обикновено не означава нищо, но тази нощ означаваше всичко.
  • Седях на ръба на ваната и стисках кърпа в ръце така, сякаш тя можеше да спре не само теча, а и онова, което се надигаше в гърдите ми. Водата беше спряла, но шумът в главата ми не искаше да млъкне.
Copyright © All rights reserved. | MoreNews by AF themes.